ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)
https://tenetteknoloji.com/web/image/product.template/5210/image_1920?unique=8584f63
Satış için Uygun Değil
  • Güç
  • Fan Ebatı
  • Power Form
  • PFC
  • Verimlilik
Bu kombinasyon mevcut değil.
Şartlar ve Koşullar
30-gün para iade garantisi
Gönderim: 2-3 İş Günü
Zalman ZM700-TXII 700W Dual Forward 120mm 80+ Power Supply Özellikleri
Genel Özellikler
Verimlilik80+
Güç Çıkışları1x Floppy, 4x IDE, 20+4 Pin, 6 x SATA, 4 x 6+2 pin PCIe
Desteklediği Güç700 Watt
Fan Yapısı120 mm Fan
PFCAktif
KorumaOPP/OVP/UVP/SCP
Ek Özellikler
Garanti24 Ay Garanti
Özellikler
Güç 700 W